Sot djemtë “çmenden” pas saj, si dukej Lei Kraja vite para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM)

0
116

Lei Kraja është një prezantueset më të bukura shqiptare. Përveç profesionalizmit, moderatorja ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me pamjen e saj në ekran por edhe në rrjete sociale. A do ishit kuriozë të shihnit si dukej Lei shumë vite para se të bëhej e famshme? Na e ka treguar vetë ajo! Prezantuesja sportive ka publikuar një foto në Instagram nga fëmijëria dhe mund të themi që ka qenë një vajzë tepër e bukur. “Ekzaktësisht e njëjta fytyrë vetëm se isha shumë më e bukur. Fakte: Një nga veshët e mi është ende më i madh se tjetri dhe njëri sy është ende ndryshe nga syri tjetër. Kam ende të njëjtën rrudhë”, shkruan Lei, teksa i referohet një rrudhe pranë buzëve.

Kraja është një nga ato personazhe publike pa komplekse. Pak kohë më parë ajo pranoi hapur se në foto përdor Photoshop, ndryshe nga figura të tjera të njohura që e mohojnë gjithmonë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here