Djali i Soros me pushime në Shqipëri, pozon foto me Edi Ramën

0
124

Djali i George Soros, Alexander Soros këtë fundjavë e kaloi në bregdetin e Shqipërisë. Ai postoi disa pamje nga Vlora ku në një foto shihet me kryeministrin Edi Rama. Teksa publikon fotot ku shihet panorama e kristaltë që ofron deti Jon dhe perëndimin mbi Sazan, Alexander Soros shkruan:

“Ishte fantastike që u ktheva në bregdetin e bukur shqiptar me mikun tim të mirë kryeministrin shqiptar Edi Rama. Shihni fotot e Rivierës më të bukur dhe të paprekur të Evropës!”

Kjo nuk është hera e parë që djali i Soros takohet me Edi Ramën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here