“Hollwood” ka JLO ndërsa ne Mihrije Brahën, këngëtarja i ve “flakën” rrjetit, publikon fotot e nxehta

0
74

Është 54-vjeç po tregon sikur të ishte 20. Bëhet fjalë për këngëtaren kosovare Mihrije Braha e cila së fundmi është duke shijuar disa ditë të mira pushimi.

Si të gjitha gocat e reja, edhe Mihrija në Instagramin e saj ka postuar disa foto me rroba banje duke u futur në konkurencë me këngëtaret tona. Këngëtarja ka publikuar disa imazhe ku shfaqet me bikini ngjyrë pjeshe, teksa vë në pah linjat e saj perfekte trupore.

Pa marrë parasysh vitet që ka mbi kuriz, Mihrija mund të thuhet me plot gojë se është një ndër femrat më tërheqëse të showbizit shqiptar dhe ka ditur si të ruajë linjat e saj trupore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here