Braçe shkon te berberi i politikanëve dhe thumbon Bashën: Diskutuam disa modele për kokat “me pushime të thella”

0
102

Zëvendës kryeministri Erion Braçe është qethur sot tek berber Xhimi, aty ku ai dhe shumë politikanë të tjerë preferojnë të mirëmbajnë flokët e tyre.

Me humor Braçe thotë se Xhimi kërkonte punëtorë dhe ai u vetëofrua, duke “mburrur” pak veten për të lënë të kuptohet se është “punëtor i madh”. Gjithashtu nuk la pa thumbuar dhe Lulzim Bashën i cili po ashtu është qethur tek berber Xhimi.

“Me kete rast diskutuam edhe per disa modele qe ai mund ti aplikoj ne kokat me “pushime te thella” te udheheqesve!”, shkruan Braçe në Facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here