Rama fton në vendlindje familjen e Duas, drekojnë së bashku dhe fotografohen ‘krah për krah’, Dukagjin Lipa: E kam bërë mik!

0
250

Familja Lipa ndodhet në jug të Shqipërisë, saktësisht në Vlorë sw bashku me kryeministrin Edi Rama dhe këtë gjë e ka bërë të ditur Dukagjin Lipa përmes një postimi në ‘Instagram’.

Në foto babai i artistes duket i afërt me Ramën në një tavolinë ku ata po drekojnë të gjithë së bashku përfshirë edhe Dua Lipën. Dukagjin Lipa ka shkruar krah fotove se është bërë mik me Ramën.

“Unë mendoj se kam bërë një mik Edi Rama, një njeri me sharmë të pastër”, shkroi Lipa në mbishkrimin e fotografive.

Në një prej imazheve mund të shihet edhe se si Dua fotografon kryeministrin dhe babanë, të ulur përballë saj në një drekë familjare të shijuar në rivierën e jugut.

(e.k/dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here