Publikohet traileri i sezonit të pestë të “La Casa De Papel”

0
62

Së fundmi ‘Netflix’ ka publikuar trailerin e parë për sezonin e 5-të serialit “La Casa De Papel”.

Të gjithë shikuesit e serialit “La Casa De Papel”, mesa duket nuk do të presin shumë gjatë për sezonin e 5-të. Para disa ditësh ‘Netflix’ njoftoi se xhirimet e sezonit kanë përfunduar dhe ka publikuar tralerin e parë të sezonit të shumëpritur.

Kujtojmë se sezoni i pestë do të jetë i ndarë në dy pjesë, që do e nisin transmetimin në kohë të ndryshme. Pjesa e parë do të nisë transmetimin në 3 shtator, ndërsa pjesa e dytë do të shfaqet në 3 dhjetor të këtij viti.

(f.i/dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here