Befason bukuroshja shqiptare: Jam e virgjer, do bëhem murgeshë

0
198

E ftur në emisionin “Ora Verore “ në RTV Ora, modelja Xheni Brahaj, është shprehur se nuk e ka humbur virgjërinë.

Më tej ajo shton se virgjërinë nuk do e humbasë pasi do të bëhet murgeshë.

Ngjason me Bora Zemanin? Brahaj injoron pyetjen, ja si përgjigjet

Ronaldo Sharka: Kur e ke humbur virgjërinë

Xheni Brahaj: Nuk e kam humbur dhe nuk e kam ndërmend ta humb sepse e kam vendosur që të bëhem murgeshë./oranews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here