Valë zemërimi në Kosovë. Rruget mbushen me parulla kunder Edi Rames

0
227

Vazhdojnë protestat e banorëve të Kosovës kundër kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama. Pasi qytetarët dolën përpara ambasadës shqiptare në Prishtinë, kësaj herë kanë mbushur muret me parrulla, ku nuk kursehet ironia.

“Unë jam mirë, kur është mirë Serbia,”– cit. Edi Rama, shkruhet në mure duke modifikuar shprehjen e Isa Boletinit për Shqipërinë.

Në Kosovë ka nisur një valë inati ndaj kryeministrit Edi Rama për pjesëmarrjen e tij në “Open Ballkan” bashkë me Serbinë dhe Maqedoninë e Veriut.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here