Ceken nuk e mbajnë këmbët…tape duke kercyer ne mes te plazhit

0
187

Sejfulla Myftari i njohur nga të gjithë me emrin ‘Cekja’ është filmuar në një lokal në bregdet duke kërcyer. Ajo që vihet re është se aktori mezi mbahet në këmbë saqë disa herë i vijnë në ndihmë persona të tjerë që e kapin nga krahu.

‘Do pimë do pimë raki- dëgjohet të thotë këngëtari ndërkohë që Cekes i shkojnë më së miri vargjet pasi duket sikur e ka tejkaluar numrin e gotave.

Aktori shfaqet duke kërcyer, i veshur me xhinse dhe këmishë me mëngë të gjata në mes të temperaturave përvëluese./dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here