Njihuni me… “Mis Bjeshka” 2021

0
149

Këtë fundjavë është mbajtur një eveniment i veçantë: Miss Bjeshka. Fituese për këtë vit është shpallur Luljeta Dekaj nga Hoti. Ky është një eveniment që ka disa vite që zhvillohet dhe mbledh gjithë zonat e veriut.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here