Me vlonjatë nuk do lidhesha kurrë, vajza e ish-deputetes: Ata janë të pa durueshëm

0
194

Modelja Ada Deda dhe njëkohësisht vajza e ish-deputetes Albina Deda është shprehur se nuk e mendon kurrë lidhjen me një vlonjat, madje nuk do ia lejonte vetes asnjëherë.

Gazetari: Do dashuroheshe me një vlonjat?

Ada Deda: Jo kurrë, asnjëherë, nuk do ia lejoja vetes.

Klea Kordhoni: Pse jo?

Tea Zhuli: Njeri është

Elmira Sadrija: Pse jo?

Sara Kolemi: Shoqja ime e ngushtë është nga Vlora, edhe ajo më ka thënë me vlonjat t’i preva këmbët dhe duart.

Gazetari: Më mirë influencuese apo gazetare?

Ada Deda: Gazetare sepse për atë po studioj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here