Bukuroshja shkodrane ndan fotot nga pushimet dhe ngre kështu temperaturat

0
81

Ditët e nxehta të fundit e kanë gjetur Lei Krajën në Portofino, aty ku po shijon shëtitjet, rrezet e dielli dhe detin. Së fundmi moderatorja ka ndarë disa foto me rrobat e banjos të kuqe, ku bien në sy linjat e saj.

“E djeshmja ishte një ëndërr”, ka shkruar ajo e ndërkohë i ka lënë vend ndjekësve për të komplimentuar trupin në formë që bie menjëherë në sy./revistawho.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here