Merr flake ne ecje autobuzi në Himare, shoferi ka mundur të ndalojë dhe…

0
71

Një autobus është përfshirë nga flakët në aksin rrugor Himarë-Sarandë. Policia raporton se ka vetëm dëme materiale dhe zjarri ka ardhur si pasojë e një defekti teknik. Autobusi drejtohej nga 38-vjeçari A.L, teksa grupi hetimor është në vendin e ngjarjes.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Sot, në aksin rrugor Himarë-Sarandë, një autobus, me drejtues shtetasin A. L., 38 vjeç, në ecje, ka marr flakë, ku si pasojë ka vetëm deme materiale.

Nga hetimet paraprake rezulton se mjeti ka marrë flakë si pasojë e një difekti teknik. Vijon puna me grupin hetimor për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here