“Ku i merr lekët, çfarë pune bën?” Tea Trifoni: Mbledh ullinj…

0
207

Që prej pjesëmarrjes së saj në emisionin “Përputhen” Tea Trifoni është një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë.

Ajo u pëlqye shumë nga publiku i emisionit për thjeshtësinë e saj, për çiltërsinë e saj. Tean e shohim mjaft aktive në rrjetet sociale dhe çdo dit publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Gjithashtu në llogarinë e Teas nuk mungon as rubrika “Pyetje dhe Përgjigje”. Kësaj here dikush e ka pyetur se ku i merr lekët, çfarë pune bën, ajo është përgjigjur në mënyrë epike.

“Mbledh ullinj në Greqi në sezon, zoti llogarita”, i shkruan ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here