Ylli Limani zbulon prapaskenat e bashkpunimit me Elvana Gjaten!

0
86

“E di” dhe “Marre” titullohen këngët e reja të Elvana Gjatës dhe Yll Limanit, që u pëlqyen shumë nga publiku. Së fundmi, ky i fundit ka qenë i ftuar në programin “Edicioni Veror” ku ka dhënë më shumë detaje përsa i përket karrierës së tij.

Në një intervistë për gazetaren Irini Meçe, ai zbuloi si lindi bashkëpunimi me Elvana Gjatën.

“Bashkëpunimi me Elvanën lindi në mënyrë shumë spontane. Ka kohë që me Elvanën përpiqemi të bëjmë diçka të bukur. Biseduam, ia prezantova demot, i pëlqyen dhe punuam bashkë. Publikut i pëlqyen, është këngë që të dy e duam shumë,” u shpreh Ylli./intv

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here