Manjola Nallbani “ndez” rrjetin,për të vitet janë thjesht numra

0
103

Manjola Nallbani është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Prej vitesh në skenë, ajo ka fitura zemrat e shumë shqiptarëve.

Ndërkohë, fiziku i saj është një detaj që tërheq vazhdimisht vëmendje tek këngëtarja. Nallbani, i ka mahnitur të gjithë me foton e fundit që ka postuar në Instagram, ku ka pozuar me bikini.

Me një bikini të zi, një çantë dhe syze, këngëtarja i ka lënë të gjithë “pa fjalë”.

“Gusht 2021” shkruan ajo krahas fotove.

Edhe pse 52 vjeç, ajo sfidon vajzat e reja me një trup kaq në formë që është vërtet për t’u pasur zili.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here