Bukuroshja shqiptare: “Nuk do dashurohesha me një djalë të varfër”

0
78

Lei Kraja ka befasuar të gjithë me përgjigjet gjatë pyetësorit të hapur në instagram. Moderatorja sportive, së fundmi ka zhvilluar një ‘intervistë virtuale’ me ndjekësit në ‘Instastory’ ku i është përgjigjur pyetjeve dhe ka ‘shuar’ kuriozitetin e ndjekësve në lidhje me jetën e saj.

Pyetja që mori vëmendjen e të gjithëve për bukuroshen zeshkane ishte nëse do të dashurohej me një djalë që s’ka pasuri, për të cilën ajo ka zgjedhur të tregohet e sinqertë duke thënë publikisht se pret më tepër nga partneri i saj.

“Ummm, jo. Kam punuar shumë për të bërë regres. Pres më lart nga partneri”

(A.B)/Dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here