Ledina Çelo vijon pushimet, shfaqet joshëse me bikini

0
115

Këngëtarja Ledina Çelo është duke shijuar ditët e nxehta të verës në bregdetin shqiptar.

Dhe pse jeton në Gjermani prej vitesh së bashku me familjen, ajo ka zgjedhur Shqipërinë si destinacion për të kaluar pushimet.

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjete sociale, duke postuar foto nga përditshmëria, pasi u bë kohë që nuk e shohim me projekte të reja muzikore.

Së fundmi Ledina Çelo ka ndarë me ndjekësit një foto, ku shfaqet me bikini të holla e mbështetur pas një muri, ndërsa i bien në sy format trupore tejet seksi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here