Humb jeten nga Covid-19 artisti shkodran i koktejëve,miqtë në lot: Ishte djalë me zemër të madhe

0
224

Koronavirusi i ka marrë jetë një 40-vjeçari në Shkodër. Ai është Artan Dibra, i cili njihej në qytet si artisti i koktejleve. Lajmin e trishtë e kanë ndarë në rrjetet sociale miqtë dhe shokët e tij, që kanë postuar disa mesazhe prekëse për 40-vjeçarin, që ishte baba i një djali 5-muajsh.

“Pa fjale….

E pa besushme….

Nje shok i mire

Nje djale profesionist i talentuar

Nje djale me zemer te madhe

Nje djale qe na respektoj gjith jeten e tij

te largohet kaq shpejt nga jeta……

E pa besushme dhe e pamundur ta pranojme realitetin….

Artan Dibra ti do jesh gjithmone me ne….

djemt si ti nuk vdesin kurre….” shkruan Samoel Pjeshka.

“Tani, do i mungoje te gjithë miqve, po aq sa edhe buzeqeshja, fjala e ëmbël, qytetaria dhe mikpritja e tij zones pedonale.

Në emër të te gjithe bizneseve te zones pedonale, shoqata e biznesit “BID Shkodra” i shpreh ngushellime te sinqerta familjes” është një tjetër postim.

“U nda nga jeta nje djal artist, nje djal profesionist, nje djal me nje zemer kaq te madhe, Ti o Artan Dibra na zbukurove diten ma te lumtur te jetes ton me duart e tuja te arta por jeta qenka aq e pa drejt qe merr djem si ty. Shpirti jot pushoft ne parajsë” shkruan Rudi Çanga.

Dje u regjistruan tre humbje jete nga koronavirus dhe mbi 800 raste të reja./ Abcnews.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here