Presidentin Biden e ze gjumi ne takimin me kryeministrin e Izraelit

0
256

SHBA dhe Izraeli forcuan partneritetin e tyre gjatë një takimi midis Presidentit Joe Biden dhe Kryeministrit Naftali Bennett në Shtëpinë e Bardhë.

Biden duhej të takohej me Bennett të enjten, ndërsa Shtëpia e Bardhë e shtyu atë të premten pas sulmeve vdekjeprurëse në aeroportin e Kabulit, të cilat vranë 13 trupa amerikane dhe plagosën 18.

Ndërkohë, një video nga takimi u bë virale në rrjet, ku Biden shfaqet me sy të mbyllur dhe duket se fle për disa minuta ndërsa Bennett flet me të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here