Rama: Gjendja ne vend s’ka qene asnjehere me e mire se sot

0
141

Kryeministri Edi Rama mendon se vendi nuk ka qënë ndonjëherë kaq mirë sa është sot. Kështu iu përgjigj komentit në rrjetin social ‘Facebook’. Teksa iu tha se po bën mirë që po i ndihmon afganët e se një ditë ata do të ikin të gjithë me vrap duke parë gjendjen e vendit, Rama iu përgjigj në mënyrë shumë optimiste. Sipas kreut të qeverisë vendi do të bëhet dhe më mirë por duhet pak durim.

REPLIKAT:

Komentuesi: Eee ti mire ben qe i ndihmon por ne fund edhe kta do ikin me vrap keshtu siq po vete gjendja ne vend

Edi Rama: Niko Nikos gjendja ne vend s’ka qene asnjehere me e mire se sot dhe do behet me e mire vetem me pune e me durim! Te pershendes

(a.b)/dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here