‘Sa të vështirë po e kam me të thanë lamtumirë ‘, Drande Xhaj e pikëlluar për humbjen e Paulin Prekës, ka luajtur me të në dhjetëra role

0
142

Ditën e sotme është ndarë nga jeta mjeshtri i madh i humorit shkodran, Paulin Preka.

Për humbjen e tij ka reaguar dhe aktorja e humorit dhe partnere në dhjetëra skeçe ndër vite, Drande Xhaj.

Në një status në Facebook ajo ka shprehur ngushëllimet e saj dhe se e ka të vështirë të pranojë humbjen e tij e ti thotë lamtumirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here