Humb jeten politikani shqiptar

0
204

Ndërron jetë kandidati për kryetar të Pejës nga Partia Balliste, Pajazit Podrimqaku. Ai ishte certifikuar nga KQZ për zgjedhjet e 17 tetorit, por ditën e sotme ndërroi jetë si pasojë e një sëmundje të rëndë.

“Me pikëllim të thellë mora lajmin për ndarjen nga jeta të z. Pajazit Podrimçaku kandidat për Kryetar të Komunës së Pejës nga Partia Balliste.

Shpreh ngushëllimet e mia për familjen, miqtë dhe bashkëpuntorët e tij” shkruan në Facebook kandidati i AAK-së për kryetar të Pejës, Rrustem Berisha./ Abcnews.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here