Alfred Cako nuk përmbahet kur sheh Piperon: Është shërbëtor, Rama është padroni!

0
69

Konspiracionisti Alfred Cako është përplasur me doktorin infeksionit Pëllumb Pipero, duke e akuzuar si shërbëtor të kryeministrit Edi Rama. I ftuar në studion e emisionit “Opinion”, Cako e ka cilësuar Piperon një shërbëtor të vogël, duke marrë një kritikë nga moderatori Blendi Fevziu.

PJESË NGA BISEDA:

Cako: Jam kundër vaksinës me detyrim, jma kundër diktaturës globale dhe diktaturës që kërkon të ndërhyjë në trupat e njeriut.

Fevziu: Diktaturën e Piperos thua ti? Por nuk uket fare si diktator.

Cako: Doktori është një shërbëtor i vogël nuk ia vlen të merrem, se punon me email. padroni i tij është Rama.

Fevziu: A qenka i nxehur sot. Relaksou Cako. Pak më i qetë./dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here