Ritvana e Përputhen bën deklaratën e fortë: Meshkujt shqiptarë nuk janë gjë në shtrat

0
97

Edhe në puntatën e sotme të Përputhen nuk kanë munguar debatet mes konkurrentëve.

Këtë herë në qendër të vëmendjes ka qenë Ritvana, e cila ka realizuar takimin e parë me Argjendin.

Por pas transmetimit të një pjese të takimit, Markeliano, një nga djemtë e Përputhen, ka kërkuar një sqarim nga Ritvana për një deklaratë që ka thënë në dhomat e zhveshjes. Ajo është shprehur se meshkujt shqiptarë nuk janë gjë në shtrat.

Ritvana ka sqaruar se e gjitha ishte një keqkuptim dhe se komenti i bërë ishte në formë shakaje midis saj dhe Mikelës dhe se nuk ka pasur aspak lidhje me seksualitetin.

“Ti mund te kishë bërë shaka edhe për motin por zgjodhe pikërisht këtë aspekt”, ja ka kthyer Arjani në formë batute.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here