Ledina Çelo nuk ndal pozat seksi, këngëtarja tregon këmbët e tonifikuara dhe…

0
135

Ledina Çelo, këngëtarja e njohur që ka vite tashmë që jeton në Gjermani, këtë verë më së shumti ka pushuar në bregdetin e Jugut të Shqipërisë. Artistja nuk i ka ndalur pozat hot me bikini, me anë të të cilave tregoi se mosha për të është vetëm një numër.

Së fundmi, Ledina ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në “Facebook’ disa imazhe të reja, në të cilat shfaqet mjaft joshëse. Këngëtarja ka pozuar e ulur pranë një dritareje, e veshur me një fustan të ngushtë ngjyrë blu, i cili ishte me një krah dhe i çarë në njërën anë.

Ai i tregonte jo vetëm muskujt e barkut, por edhe këmbët e tonifikuara dhe pa celulit, për të cilat Çelo kujdeset shumë. Më herët ajo ka treguar se ushtrohet çdo ditë në shtëpi dhe se bën shumë kujdes me ushqimin për të qenë në super formë fizike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here