Luana Vjollca “ngre temperaturat” në Mykonos (Foto)

0
110

Luana Vjollca po vazhdon t’i shijojë pushimet në Mykonos të Greqisë. Moderatorja e njohur ka sjellë imazhe të ndryshme në rrjetet sociale, ku nuk ka lënë anash theksimin e linjave. Edhe këtë herë nuk ishte më ndryshe, Luana ka pozuar në disa imazhe e që në pah vuri format atraktive të turpit.Moderatorja shihet e veshur në një fustan të zi dhe të tejdukshëm, me grim të theksuar dhe buzë të kuqe.

Luana dukej e lumtur dhe plot sharm, ndërsa është argëtuar në mbrëmjet verore të mbushura me vizitor në Mykonos.

Gjithçka që më duhet është dashuria jote sonte”, ka shkruar Luana sipër fotografive.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here