Fansi i Luanes bën tatuazh fytyren e saj në trup

0
118

Luana Vjollca njihet për dashurinë dhe përkushtimin e madh që merr nga fansat e saj, e disa shkojnë edhe më në ekstreme se të tjerët.

Ka qënë tatuazhisti i njohur nga Colombia, Stefano Reinoso ai që i ka treguar Luanës “tattoo” më të fundit që ka realizuar dhe bëhet fjalë për portretin e Luanës në krahun e një fansi të zjarrtë të saj.

Kjo gjë ja ka bërë shumë qejfin moderatores, e cila nuk ka hezituar ta ndajë këtë gjë në rrjetin e saj social Instagram.

“Tatuazh i vërtetë”, shkroi Luana krahas fotos me portretin e saj tatuazh në krahun e fansit./dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here