Lei Kraja: Ish-të dashurin e kam mik, e ndihmova të zgjedhë unazën për të fejuarën e tij

0
57

Nëse nuk i keni mirë marëdhëniet me ish-të dashurin tuaj, duhet të shikoni se sa mirë i shkojnë Lei Krajës. Moderatorja e sportit ka treguar se pas ndarjes ka ruajtur një marëdhënie të mirë me ish-partnerin. Raportet janë aq të mira sa e ka ndihmuar dhe në zgjedhejn e unazës për partneren e tij të re. E ftuar në emisionin “Ditë pas dite”, Lei deklaroi se:

“Ish-in e kam mik dhe e kam ndihmuar të zgjedhë unazën për të fejuarën e tij”.

(A.B)/Dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here