Bleona Qereti nuk di të ndalet, i vë “flakën” rrjetit, pozon totalisht e zhveshur para pasqyrës

0
101

Bleona Qereti është një ndër vajzat shqiptare për të cilën mosha është thjesht numra pasi këngëtarja çdo vit që kalon shihet më joshëse dhe tërheqëse.

Ajo njihet për pozat e saj seksi, poza të cilët marrin një lumë komentesh. Bleona prej vitesh po zhvillon karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara kur krah fotove seksi nu mungojnë dhe ato kun a prezanton me prjojektet e ndryshme me të cilat punon.

Mirëpo, duket se Bleona ka vendosur të bëjë një pauzë dhe ka gjetur kohën për pushime. Ajo është nisur menjëherë drejt Europës dhe pak më parë ka treguar vendin, ku bën gjithmonë ndalesën e parë.

Përmes një foto të publikuar në Instagram, këngëtarja ka lënë të kuptohet se bëhet fjalë për një qendër detoksi.

Bleona shfaqet e shtrirë teksa bën foto përpara pasqyrës dhe padyshim që vëmendje kanë tërhequr vëmendje linjat seksi.

“Gjithmonë ndalesa ime e parë në Europë”, ka shkruar Bleona krahas fotos.

bleona 243370063 420687732969057 7210656858138265052 n 576x1024 1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here