Shkodër/ Humb jetën nga Covid-19 efektivi i rrugores

0
2547

Një efektiv i policisë Rrugore në Shkodër ka ndërruar jetë nga Covid-19. Gëzim Gilaj nuk arriti që të fitonte betejën me sëmundjen duke ndërruar jetë në spital disa ditë pas infektimit.

Lajmi e hidhur e kanë dhënë familjarët e efektivit. Që prej fillimit të pandemisë në vendin tonë, mars 2020 dhe deri tani janë disa efektivët e policisë së shtetit që kanë humbur jetën nga sëmundja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here