VIDEO/ “Leku letër” në dasmën e Rudinës dhe Mark Frrokut, Aurela Gaçe “ndez” atmosferën

0
174

Dita e djeshme ka qenë shumë e veçantë për Rudina Dembacajn. Aktorja e njohur e humorit dhe Marku Frroku kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë.

Ata ndanë foto nga ceremonoa e kurorëzimit në dasmë. Po më pas janë publikuar edhe foto nga festa që është zhvilluar në një ambient të hapur.

Dasmën duket se e ka “ndezur” Aurela Gace. Ajo ka postuar një moment në Intagram teksa shihet duke kënduar dhe Mark Frroku i ulur duket që pista e vallëzimit është mbuluar me dollarë.

Në dasëm kanë marrë pjesë shumë vipa si Arilena Ara, Visjan Ukcenaj, Ermal Mamaqi me Amin dhe shumë të tjera./newsbomb.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here