Bllokohet Instagram, Facebook dhe What’sApp, përdoruesit “vërsulen” në Twitter

0
85

Bllokohen rrjetet sociale! Aplikancionet e Instagram, Facebook dhe What’sApp prej disa minutash nuk funksionojnë, duke shënuar probleme në mbarë botën.

Sipas DownDetector, problemet filluan rreth orës 16:44 dhe po prekin përdoruesit në rang global, megjithatë asnjë koment nuk është dhënë nga krijuesit. Të gjithë përdoruesit janë vërsulur në rrjetin tjetër social “Twitter” për të marrë vesh më shumë detaje lidhur me çfarë po ndodh, por edhe për të komunikuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here