Rrëzohet avioni privat në Vermosh, nuk ka të lënduar

0
72

Një avion i vogël privat ka pësuar avari dhe ka bërë një ulje të detyruar në livadhet e Vermoshit në zonën e Malësisë së Madhe. Mësohet se ngjarja është regjistruar mesditën e sotme.

Avioni i vogël privat ka pësuar një defekt në ajër dhe është detyruar të ulet, por si pasojë e përplasjes me tokën, nuk ka persona të lënduar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here