Debatet e para në “Big Brother Vip” janë për punët e shtëpisë

0
93

Në “Big Brother Vip” ka nisur dita e parë e izolimit dhe pasi janë zgjuar nga gjumi e janë sistemuar, banorët kanë nisur diskutimet për punët e shtëpisë. Në videot e publikuara nga faqja zyrtare programit, u kuptua që drejtim shtëpisë po i jep Monika Lubonja e cila dëgjohet teksa thotë: “Krevatet duhet të jenë të rregulluar. Secili të vetin”. Më tej dëgjohen disa biseda për ndarje në grupe, i pastrimit dhe i gatimit e të tjera me radhë.

Me pak fjalë sherret e para kanë nisur dhe s’mund të ishte ndryshe veçse për punët e shtëpisë, të vetmet që kanë për të bërë aty brenda. Nga ana tjetër një letër vjen në shtëpi dhe vëllai i madh deklaron se do i llastoj për disa ditë banorët me ushqimet./revistawho.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here