Kanë një MESAZH! Qytetarët brohorasin njëzëri para Kryeministrisë: Shqipëria e shqiptarëve, jo e pushtetarëve

0
140

Qytetarët kanë nisur me thirrjet kundër qeverisë gjatë protestës kundër rritjes së çmimeve në vend. Të gjithë qytetarët e mbledhur në shesh kanë nisur që të thërrasin që Shqipëria është e qytetarëve dhe jo e qytetarëve.

“Shqipëria e shqiptarëve, jo e pushtetarëve, vdekje tradhëtarëve,”-dëgjohet nga protesta.

(k.m/dosja.al )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here