Florian Marku konfirmon datën për ndeshjen e radhës

0
54

Nuk ka qetësi për boksierin shqiptar, Florian Markun.

Pasi u shpall kampion bote në kategorinë IBF, Marku paralajmëroi shumë shpejt ndeshjen e radhës. Gjatë një postimi në “Facebook”, boksieri shqiptar ka konfirmuar se ndeshja tjetër do të luhet më 20 nëntor në “Wembley”.

Kundërshtari mbetet mister dhe pritet të zbulohet në ditët në vazhdim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here