Basha e quajti ‘Flamur’, aktori Binaj: Meme falas!

0
88

Aktori i humorit, Florjan Binaj e ka marrë shumë për të qeshur faktin që kryedemokrati Lulzim Basha nuk ia kujtonte emrin. Ai ka ndarë në ‘Instagram’ videon nga konferenca e kryedemokratit i cili ia ngatërron emrin duke i thënë ‘Flamur’.

‘Meme falas’ e cilëson Binaj këtë moment, duke shkruar dhe emrin ‘Flamur Binaj’.

“Ky ishte apo jo, nuk ishte ai tjetri që doli në protëstë, si e ka emrin ai aktori Binaj, Flamur Binaj? Flor Binaj, Flori nuk ishte Flori”, tha Basha ditën e sotme gjatë konferencës për gazetarët.

(a.b)/dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here