Premiera e “James Bond” bën bashkë “elitën” e Shqipërisë. Nga Veliaj që përkulet para Yuri Kim,

0
119

Premiera e filmit “James Bond” në Kinema Milenium, ka bërë bashkë politikanë e artistë, që kanë parakaluar në tapetin e kuq, në eventin e organizuar nga Bashkia e Tiranës dhe Ambasada e Mbretërisë së Bashkuar.

Në fotot e shkrepura nga LSA, pjesëmarrësit shfaqen në disa momente pikante.
I kudondodhuri Erion Veliaj, shfaqet duke u përkulur me entuziasëm para dorës së Yuri Kim dhe më pas duke puthur gruan në faqe.
Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, shoqëruar nga bashkëshortja Delina Fico, djali i Edi Ramës, Gregor Rama, kreu i SPAK, Arben Kraja, si edhe shumë personazhe të politikës, showbizit shqiptar dhe trupit diplomatik në vendin tonë.

Më poshtë fotot nga eventi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here