Çim Peka: Lul afgani e Pand iraniani, bashkojnë forcat!

0
86

Gazetari i njohur Çim Peka ka publikuar së fundmi një foto të një takimi mes kreut të PD, Lulzim Basha dhe Pandeli Majkos në një bar-kafe.

“Lideri i opozitës afgane merr eksperiencë nga lideri i opozitës iraniane. Lul afgani e Pand iraniani, bashkojnë forcat!”, shkruan Çim Peka me ironi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here