Ndodh në Big Brother VIP! Paloma puthet në buzë me Fifin

0
100

Të gjithë prisnin nga një shkëndijë mes saj dhe Granitit, por këngëtarja Filloreta Raçi ka puthur në buzë Palomën.

Gjatë ditës së sotme, Fifi dhe gazetarja Rudina Demneri kanë shkëmbyer një puthje, ndërkohë që të pranishëm ishin këngëtari Sabiani, dhe futbollisti Granit Cana.

Ky i fundit ka shprehur hapur pëlqimin që ka për këngëtare, por duket se puthjen e parë për të brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, e ka humbur!

(k.m/dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here