“Mos më përmend vajzën”, Paloma konfliktohet me Sheilën

0
88

Një debat mes Granitit dhe Sheilës do të kthehej në një konflikt mes saj dhe Palomës.

Graniti po debatonte me Sheilën pasi kjo e fundit e kishte provokuar duke i thënë se po përgatiste fruta për Semin.
Paloma ishte ajo që zgjodhi të ndërhynte në këtë përballje.

Pjesë nga biseda:
Paloma: Hë se e di unë si je ti. Kështu i bën gjërat

Sheila: Mos u fut në këtë muhabet, mos fut spica
Paloma: Të kemi parë ne ty, zysha e “Bigut”
Sheila: Kunja mua mos më hidh, se në fund je ti ajo që bën viktimën duke shpifur. Betohesh edhe për vajzën për më tepër

Paloma: Është hera e parë dhe e fundit që më përmend gocën, të të vinë turp.

Top Channel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here