Nuk kanë të ndalur debatet, Iliri konfliktohet me banorin e shtëpisë: Nuk tregove respekt

0
102

Donaldi dhe Iliri i janë rikthyer sërish debateve. Teksa kanë qenë duke ngrënë drekë ata janë ngacmuar sërish për situatën e krijuar disa ditë më parë. Arsyeja e ‘sherrit’, është krahasuar më stërvitjen që banorët kanë pasur sot me disa instrukturë profesionistë.

Iliri i ka thënë Donaldit, se sërish sot, ai nuk tregoi respekt ndaj tyre, ashtu siç nuk tregoi ndaj tij disa ditë më parë. Donaldi është shprehur se bën çfarë të dojë dhe gjithmonë kënaqet shumë. Kjo situatë është qetësuar nga Monika.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here