“Jeni bërë bajat!”/ Paloma e ashpër me Ilirin dhe Donaldin (Fotot)

0
67

Paloma është treguar shumë e ashpër me Ilirin dhe Donaldin për situatën e konflikteve të krijuar brenda shtëpisë më të madhe në vend.

Paloma tha se ata kanë qenë shkaku që banorët e tjerë janë larguar nga shtëpia. Sipas saj, banorët janë në rrezik nga sjellja e tyre.
“Jeni bërë bajat, po e bëni për vëmendje, juve jeni shkaku që ne kemi dalë, po vini në rrezik edhe ata që janë brenda”, tha Paloma.

Top Channel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here