Roza Lati flet troç: Shqiptarët kanë nevojë per seks, të hapen shtëpitë publike

0
101

Roza Lati njihet për mendimet e saj spontante e të thëna troç.

E ftuar së fundmi në “Expuls” nga Ronaldo Sharka në RTV Ora, Roza Latit i tërhoqi vëmendjen “coveri” i celularit të moderatorit, ku shkruhet fjala “sex”.

Roza, duke biseduar me moderatorin për këtë gjë, u shpreh se:

“Shqiptarët kanë shumë nevojë për seks. Amortizojnë nervat, edhe për 3 tyma. Mos e harro! Mendoj qe duhet të legalizohet marijuana dhe shtëpitë publike dhe ky popull do ndreqet”- u shpreh ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here