Donaldi përjeton befasinë e radhës, nuk mban lotët kur Romeo kalon me parashutë dhe thërret emrin e tij

0
103

Donald Veshaj nuk ka arritur të mbajë lotët nga befasia që iu bë ditën e sotme.

Vëllau i tij binjak, Romeo e ka surprizuar duke u shfaqur me parashutë sipër shtëpisë së Big Brother duke thërritur me zë të lartë : Demi i vëllait të do vëllai.

Kjo ka emocionuar shumë Donaldin por edhe banorët tjerë që nga oborri shikonin befasinë.

Donaldi u përball për herë të dytë me emocione të mëdha brenda shtëpis pas ardhjes së Borës brenda shtëpisë ku dhe shkëmbyen puthje, moment ky që u bë viral dhe vazhdon akoma të komentohet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here