7-vjetori i ndarjes nga jeta, Landi kujton Dr. Florin

0
70

Ditën e sotme bëhet 7 vite që kur Doktor Flori u nda nga jeta, duke lënë pas bashkëshorten, dy fëmijë dhe një trashëgimi të madhe muzikore.

Në këtë përvjetor të vdekjes, nuk mund të mos e kujtonte edhe miku i tij, Roland Hysi. Landi ka ndarë një foto të West Side Family ku shkruan:

“7 vite mungesë, por një pafundësi pranie! #DrFlori 17 nëntor 2014”.

Kujtojmë që pak kohë më parë Aurela Gaçe dhe Stine sollën një bashkëpunim pjesë e të cilit është edhe Flori, përmes zërit të tij të regjistruar para se të ndërronte jetë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here