“Riktheni ligjin e pushkatimit”, Noizy reagon ashpër pas vrasjes së 8-vjeçarit në Fier

0
77

Reperi i famshëm, Noizy ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të regjistruar ditën e sotme në Fier ku Klodian Çalamani rrëmbeu dhe vrau një djalë 8-vjeçar.

Në një postim në Instagram, reperi shprehet autori i kësaj ngjarjeje të rëndë duhet pushkatuar.

“Unë jam “PRO” ligjit për pushkatim për mostra si Klodian Çalamani dhe përdhunues.“, shkruan reperi. Familjarët e 8-vjeçarit janë të tronditur nga ngjarja e rëndë, ndërkohë që motivet e saj janë ende mister.

(E.H/Faxweb.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here