VIDEO/ Plas keq mes Einxhel dhe Monikës: Femrat veshin minifund prandaj përdhunohen? E justifikon ti?!

0
107

Situata është agravuar mes dy banoreve të “Big Brother VIP”, moderatores Einxhel Shkora e aktores Monika Lubonja. Debati mes dy banorëve ka nisur teksa diskutonin për ngacmimin seksual ndaj femrave.

Në videon e publikuar në faqet e programit në rrjetet sociale shihet Einxhel Shkira që ngrihet në kmëb dhe nis të bërtasë kundërjt Monika Lubonjës. Ajo e akuzon aktoren se justifikon ngacmimin seksual të femrave me faktin se ato veshin minifunde.

Einxhel Shkira: Monika mos u kap personale me mua, jam pro apo kundër përdhunimit të femrave

Monika Lubonja: Por, ne ishim

Einxhel Shkira: Se atë ditë që hapa temën, atë ditë që hapa temën për ngacmimin e femrave, e hodhe poshtë, the nuk ngacmohen

Monika Lubonja: E hodha poshtë unë ngacmimin?

Einxhel Shkira: The që femrat veshin minifund e prandaj ngacmohen

Monika Lubonja: Jo, jo, jo, të thashë femrat të ikin dhe të denoncojnë, mos i ngatërro temat.

Einxhel Shkira: Justifikoni ngacmimin me minifundin

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here