Situatë tragjike në BBV, Fifit i bie të fikët, ndërpritet emisioni

0
122

Debati për puthjen mes Dj PM dhe Sarës ka marrë rrjedh tjetër.

Këtu është përfshirë edhe Fifi, të cilën e ka kritikuar opinionistja Balina.

Pas debatit me Balinën, Fifi në bisedë e sipër i kërkoi Arbana Osmanit që ta lë shtëpinë,

“Une mejëherë e lë shtëpinë, unë nuk do të ndërhyj në dashurinë e dikujt, Arbana dua ta lë shtëpinë menjëherë”, tha Fifi dhe i bie të fikt.

Më pas, Fifit i ka rënë të fiktë gjatë emisionit Live. Arbana ndërpret emisionin dhe kalon në reklama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here